Добре спати

Добре спати – це, звичайно, задоволення, але й дещо більше – це основна потреба організму. Magniflex присвячує свій досвід забезпеченню якісного сну, виробляючи матраци, ліжкові основи, подушки та аксесуари, які просто пропонують найкращий комфорт.

Magniflex - Добре спати

Культура сну

ЩОБ ДОБРЕ ЖИТИ, ТРЕБА ДОБРЕ СПАТИ

Якісний сон необхідний для зарядки тіла та розуму. Поки ми спимо, наш мозок зберігає інформацію та спогади глибоко в підсвідомості. Нервова система відновлюється, а шкіра і м’язи зміцнюються. На основі усвідомлення цих фактів Magniflex ставить перед собою ключову мету і направляє весь досвід, накопичений протягом багатьох років, на службу якісному сну, виробляючи видатні продукти, які покращують загальну якість життя. Сон – це не тільки задоволення, але, що ще важливіше, передумова здорового життя, повного енергії, щоб зустрічати новий день з усіма його труднощами.
Magniflex - Добре спати

Свідомий вибір

ДОСЛІДЖЕННЯ. ІННОВАЦІЇ. ТІЛЬКИ ВОНИ НІКОЛИ НЕ СПЛЯТЬ

Продукція Magniflex є результатом постійних досліджень та інновацій у технологіях, дизайні та відборі сировини найвищої якості. Усі матеріали мають низький вплив на забруднення навколишнього середовища завдяки екологічно спрямованій корпоративній політиці Magniflex.
Magniflex - Добре спати

ЯКІСТЬ MAGNIFLEX СЕРТИФІКОВАНА В УСЬОМУ СВІТІ

Контроль якості, що Magniflex здійснює як частину своїх виробничих процесів, починається з вибору сировини та вибору постачальників Made in Italy. Контроль якості триває протягом усього виробничого циклу, при цьому якість продукту перевіряється аж дев’ять разів. Тісна співпраця з багатьма міжнародними установами сертифікації, такими як ACA – Американська асоціація хіропрактики, AJA і UKAS, Університет Флоренції або Інститут етичної та екологічної сертифікації, є гарантією важливості, яку компанія надає прагненню до найкращої якості. Серед найбільш релевантних сертифікатів, отриманих Magniflex, ми особливо пишаємося сертифікатами в області зелених технологій, які включають OEKO-TEX® і GOTS (Глобальний стандарт органічного текстилю).

Культура сну для досягнення особистого благополуччя

Недооцінка потреби у достатньому сні може виявитися великою помилкою. Недосипання негативно впливає на всі аспекти життя. Вибір Magniflex – найкращий спосіб забезпечити якісний відпочинок. У той же час є кілька речей, які нам потрібно застосувати на практиці, щоб почати добре спати. Відкрийте їх для себе разом з нами.
Magniflex - Добре спати
Magniflex - Добре спати
1. Здорова доза фізичних вправ протягом дня допомагає вам добре спати вночі. 2. Не рекомендується дивитися телевізор або користуватися планшетами і смартфонами перед сном. 3. Заведіть звичку щодня лягати спати в один і той самий час. 4. По можливості уникайте звички дрімати протягом дня. 5. Їжте регулярно, оскільки це сприяє нормальному сну. 6. Не їжте занадто багато цукру, оскільки його метаболіти гальмують сон.
Magniflex - Добре спати
Magniflex - Добре спати
7. Пам’ятайте, що нестача сну стимулює наш апетит, і це призводить до того, що ми набираємо вагу. 8. Особливо взимку не перегрівайте спальню. 9. Вважайте, що ідеальна температура для гарного сну – 18°C. 10. Чим менше ви спите, тим легше вам захворіти, через ослаблений імунітет. 11. Недолік сну може стати причиною передчасного старіння організму. 12. Знайте, що недолік сну може навіть пошкодити мозок.
Magniflex
Графік прийому дзвінків
з 10:00 до 20:00, без вихідних