Обробка проти Covid 19

У Magniflex завжди безпека клієнтів, співробітників і постачальників понад усе. З цієї причини компанія продовжує приділяти час і увагу профілактиці та захисту здоров’я.

На фабриці встановлено автоматичну систему для дезінфекції товарів за допомогою ультрафіолетових променів. Вона використовується для знищення всіх форм вірусів і бактерій, що надходять ззовні.

Співробітники фабрики застосовують засоби індивідуального захисту в процесі виробництва товарів. Magniflex дотримується суворих регламентів щодо захисту співробітників і робочих місць, регулярно проводиться обробка всіх поверхонь. Також щодня проводиться вимірювання температури співробітників і контролюється стан їх здоров’я.

Після завершення збирання товару продукція направляється до автоматичної системи дезінфекції. Після обробки ультрафіолетом продукція відразу упаковується в плівку, що дозволяє гарантувати збереження гігієнічності товару і відсутність вірусів і бактерій.

Щоб проілюструвати роботу обладнання, було створено відео, яке детально демонструє санітарну обробку товарів і те, що вони після дезінфекції більше не контактують з операторами. Magniflex – увага й відповідальність по відношенню до співробітників і клієнтів.

Magniflex
Графік прийому дзвінків
з 10:00 до 20:00, без вихідних