Міжнародні сертифікати

AJA EUROPE

Засвідчує, що система менеджменту компанії відповідають стандарту BS EN ISO 9001: 2015 року, забезпечуючи високі виробничі стандарти.

OEKO-TEX ® CLASS I

Гарантує повну відсутність речовин, токсичних або шкідливих для людини і навколишнього середовища.

CFR1633, FIRA

Сертифікати негорючості, які підтверджують дотримання Компанією законів і стандартів щодо захисту прав споживачів - Продукція виготовляється з важкозаймистих матеріалів.

Декларація відповідності ЄС - МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Гарантує споживачеві, що виріб виготовлений відповідно до стандартів EU 745/2015, що відносяться до медичних виробів. Дозволяє споживачам віднімати витрати на такі товари з їх річного звіту про доходи.

UNIVERSITY of FLORENCE

Тести і дослідження, проведені по ергономіці у співпраці з Університетом Флоренції.

ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ

Сертифікат якості 100% «зроблено в Італії». Засвідчує, що всі розробки, виробництво і постачання сировини проходили в Італії.

GOTS (ГЛОБАЛЬНИЙ ОРГАНІЧНИЙ ТЕКСТИЛЬНИЙ СТАНДАРТ)

Виданий Інститутом етичної та екологічної сертифікації, цей документ підтверджує, що тканини, які використовуються для лінії Toscana і аксесуарів для йоги, зроблені повністю з органічних матеріалів, гарантуючи при цьому максимальний захист людей і навколишнього середовища.

ЕКОЛОГІЧНА ЛОГІСТИКА 2015 *

Компанія дбає про навколишнє середовище, починаючи з планування комбінованих автомобільних і залізничних перевезень та оптимізації переваги обох. У 2015 році це призвело до скорочення викидів вуглекислого газу більш ніж на 45 100 кг.
* Дані засновані на дослідженні «ECO TRANS It 2008», проведеному Інститутом енергетичних та екологічних досліджень в Гейдельберзі, і на сертифікації DEKRA Paneuropa Rösch GmbH DIN ISO 14001

ACA-Американська асоціація хіропрактікі

Одна з найбільш важливих торгових асоціацій в США підтвердила позитивний ефект матраца MagniStretch, який розтягує і розслабляє спину.

MED

Сертифікація Naval Directive MED 90/2014 / EU, що підтверджує, що продукт успішно пройшов випробування на загоряння, вогнестійкість і виділення шкідливих випарів в відповідності із існуючими SOLAS (Конвенцією з безпеки життя на морі) і IMO (Міжнародної морської організацією) технічними правилами і європейськими стандартами . Ця сертифікація означає, що продукція компанії схвалена для розміщення на судах і поромах.
Magniflex
Графік прийому дзвінків
з 10:00 до 20:00, без вихідних