Секрет якісного сну прихований у серці кожного матрацу MAGNIFLEX

Magniflex знає різноманітність потреб щодо якісного сну, тому пропонує різні рішення, які здатні задовольнити будь-які потреби за допомогою особливих матеріалів, стійких до деформації. Усі матеріали мають сертифікат OECO-TEX. Це гарантує відсутність у їх складі речовин, що можуть зашкодити здоров'ю людини чи навколишньому середовищу.
Magniflex - Матеріали

Матеріали

Секрет якісного сну прихований у серці кожного матраца Magniflex

Компанія Magniflex добре уявляє, наскільки різноманітні бувають потреби людей, що мріють про по-справжньому якісний сон. Тому вона пропонує настільки ж різноманітні рішення, покликані задовольнити будь-які запити – завдяки застосуванню унікальних і не схильних до деформації матеріалів. Всі ці матеріали мають сертифікат OEKO-TEX, що гарантує відсутність шкідливих для людини або природи речовин.

Інновації не сплять

Два принципи компанії Magniflex – впровадження інновацій і використання тільки високоякісної сировини – об’єднуються для створення ідеального матраца: для будь-яких потреб і будь-якого типу комфорту.

Memoform

Піна з пам’яттю форми Memoform є найбільш анатомічним з усіх матеріалів, які ми використовуємо у виробництві, і призначена для того, щоб реагувати на вагу тіла та ідеально адаптуватися до будь-якого типу статури. Ця властивість створює приємне відчуття легкості під час сну і допомагає розслабитися хребту.

УНІКАЛЬНА ФОРМУЛА MEMOFORM

Magniflex розробив матеріал Memoform, який не має аналогів серед матеріалів з в’язко-еластичним ефектом, що представлені на ринку.
Матеріал Memoform здатний швидко реагувати на тепло й тиск, а висока щільність забезпечує анатомічну та ортопедичну підтримку без надлишкового тиску, з максимальним фізіологічним комфортом.

ІДЕАЛЬНИЙ КОМФОРТ З НІГ ДО ГОЛОВИ

 • Гарантує м’яку підтримку голови та природнє вирівнювання шийних хребців.
 • Забезпечує розслаблення хребта й зняття напруження з грудного та поперекового відділів.
 • Абсолютна свобода у виборі положення тіла під час сну.
 • Мінімізує тиск на вени та лімфатичні судини, запезпечує міттєве полегшення для ніг.
 • Підтримує коліна, попереджає будь-який неприродній розворот.

ВІДМІННОСТІ MEMOFORM ВІД ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ З ЕФЕКТОМ ПАМ’ЯТІ

АНАТОМІЧНА ПІНА MEMOFORM:

 • Акцент на максимально рівномірний розподіл ваги й тепла запезпечує постійний комфорт протягом усієї ночі.
 • Структура з відкритими порами запезпечує високу повітропроникність, що гарантує провітрювання та температурний обмін.
 • Повна відсутність токсичних “хімічних” запахів на протязі усього терміну служби матраца.
 • Для досягнення максимального фізіологічного комфорту матеріал пройшов гідрообробку.

ЗВИЧАЙНИЙ МАТЕРІАЛ З ЕФЕКТОМ ПАМ’ЯТІ:

 • Він реагує на тепло тіла, тому стає жорсткішим в холодну пору року і м’якшим у спекотну.
 • Його недихаюча структура затримує тепло, що призводить до неправильного теплообміну й до перегріву під час сну.
 • Синтетичний матеріал має неприємний “хімічний” запах, який складно усунути.
 • Піна оброблена хімічними речовинами, які можут завдати шкоди не тільки людям, а й навколишньому середовищу.

Як це упорядковано

Мемоформ складається з відкритих комірок високої щільності, що сприяє проникненню повітря всередину матраца. Крім того, унікальна мікрокомірчаста структура цього матеріалу дозволяє йому пристосовуватися до тиску, який чиниться тілом, і підтримувати його належним чином та забезпечувати при цьому чудове самопочуття.

Як це працює

Гравітація Землі змушує ваше тіло тиснути на поверхню матраца, що завдає вам дискомфорту. Memoform створює ефект, близький до невагомості, між тілом людини і матрацом. Цей матеріал незмінно дарує затишок, на який не впливають зміни температури або рухи під час сну. Він завжди м’яко обволікає тіло і завдяки цьому гарантує чудову якість відпочинку в будь-яку пору року.

Пристосовується до тіла, оберігаючи його

Властивість анатомічної піни адаптуватися до статури людини і зменшувати тиск на суглоби й усі тканини сприяє ідеальному кровообігу під час відпочинку. Забудьте про неприємне відчуття оніміння рук та ніг! Мемоформ також дозволяє уникнути дратівливого болю вночі та вранці. Він забезпечує чудове відчуття комфорту.

Magnigel Foam

Magnigel Foam – результат еволюції гелю першого покоління, створеного в лабораторіях Magniflex після багатьох років досліджень і численних випробувань. Це найбільш повітропроникний і гнучкий матеріал на сучасному ринку. Висока щільність робить його надзвичайно м’яким і зручним, забезпечуючи ідеальну опору для всього тіла. Піна Magnigel дарує відчуття свіжості і м’якості – немов ви лежите не на матраці, а на хмаринці.

Як це упорядковано

Внутрішню тривимірну структуру піни Magnigel було розроблено для забезпечення підвищеної повітропроникності і стабілізації температури матраців і подушок. При контакті з тілом вони завжди залишаються свіжими і сухими, що виключає можливе розмноження бактерій через потовиділення.

Як це працює

Розширене тестування продемонструвало, що піна Magnigel здатна підтримувати стабільну температуру по всій площі матраца. Іншими словами, їй потрібно більше часу для розігріву і менше часу для охолодження в порівнянні з іншими пінами, що є на ринку. Це знижує ймовірність пробудження в нічний час через раптову зміну температури.

Більша повітропроникність та свіжість

Рівень повітропроникності Magnigel Foam при тестуванні виявився вищим у порівнянні з традиційними поліуретанами, що означає кращу циркуляцію повітря і відчуття свіжості протягом всієї ночі.

Magnifoam

Піна Magnifoam має мікрокомірчасту структуру високої щільності. Це забезпечує оптимальну підтримку, еластичність і повітропроникність. Завдяки своєму різному молекулярному складу, матеріал доступний в двох версіях: піна Magnifoam Eliosoft, м’якша, і Magnifoam Elioform, більш жорстка, щоб задовольнити потреби кожного клієнта, коли мова іде про якість сну.

Memoform HD

Memoform HD – це інноваційна в’язкопружна піна з дуже високою щільністю, яка виключно компактна. Має чудову здатність адаптуватися до форми тіла і забезпечувати оптимальне положення хребта. Вона міцна, а термін її зберігання практично необмежений, що забезпечує неперевершений комфорт, характерний для передових продуктів, до яких прагнуть найвимогливіші покупці.

Magnifoam Breeze

Magnifoam Breeze – це повітропроникна піна, що має високу міцність і не деформується з часом. Вона доступна в двох версіях: Eliosoft Breeze – для м’якої опори, і Elioform Breeze – для більш міцної опори. Крім того, вона збагачена екстрактом евкаліпта, що підсилює відчуття гарного самопочуття і свіжості. Справжній бриз задоволення.

Super Soft Fiber

Набивка з гіпоалергенного терморегулюючого аероволокна Super Soft Fiber (суперм’якого волокна) може похвалитися винятковими якостями м’якості і повітропроникності. Її особливий склад створює чудове відчуття комфорту під час сну. Це волокно гарантує ніжну і обволікаючу підтримку всьому тілу – матрац Вас наче м’яко обіймає.

Memosoft

Memosoft – це анатомічний і затишний матеріал. Він розслаблює тіло, забезпечує максимальний комфорт, гарантує відчуття чудової м’якості. У поєднанні з шарами Memoform, Eliosoft або Elioform він дає ще більш делікатну підтримку. Поспавши на такому матраці, ви зрозумієте, що подібного задоволення раніше не відчували.

Aquabreeze

Aquabreeze – це інноваційна піна високої щільності на водній основі, що має неймовірну еластичність. Цей високоякісний матеріал з’явився на ринку нещодавно. Його структура у вигляді відкритих комірок дозволяє повітрю легко циркулювати, забезпечуючи оптимальне розсіювання тепла. Aquabreeze дозволяє матрацу залишатися гнучким і надзвичайно комфортним, зберігаючи ці характеристики з плином часу.

Цілком натуральні матеріали

Сила природи на варті вашого здоров’я

Вміле використання найкращих натуральних матеріалів – ось що робить матраци Magniflex воістину унікальними. Найкращі волокна ретельно відбираються і комбінуються для досягнення максимального комфорту і підтримки в кожній лінії продукції.

Geomemory

Geomemory – це анатомічний матеріал, збагачений екстрактами алое вера або сої. Він пристосовується до форми тіла з максимальною природністю і забезпечує незалежну підтримку голови, плечей, тулуба, рук, тазу і ніг. Тому що ваше тіло унікальне і заслуговує на особливий догляд.

Ecogreen

Ecogreen – це техно-природний, гнучкий і ортопедичний матеріал. Він сприяє анатомічно правильному вирівнюванню плечей, спини і кінцівок. Його пориста структура на основі води та ефірних масел сприяє циркуляції повітря і зберігає матрац сухим і прохолодним. Якби це було можливо, ваше тіло напевно подякувало б за відмінне самопочуття, яке дає цей матеріал.

Mallow Foam

Мальва має протизапальні, заспокійливі та пом’якшувальні властивості. Саме тому Magniflex створив матеріал, який посилює цей ефект, по суті створюючи джерело гарного самопочуття для нервової системи. Шар з екстрактом мальви забезпечує м’яку, комфортну і розслаблюючу підтримку.

Латекс

Виготовлений з кори тропічної каучуконосної рослини, латекс є пластичним матеріалом. Його структура складається з мільярдів мікроскопічних комірок, з’єднаних мікроканалами. Він має дивовижні ергономічні та еластичні властивості, які неодмінно забезпечать вам розслаблюючий сон.

Верблюжа вовна

Завдяки своїй структурі, здатній утримувати тепло, верблюжа вовна (шерсть) ідеально підходить для зимових набивок. Гігроскопічні властивості матеріалу дозволяють йому поглинати і розсіювати вологу, що виділяється організмом, що забезпечуює завжди сухий і приємний мікроклімат для відпочинку.

Кашемір

Кашемір – це матеріал, що виготовляється з пуху гірських кіз. Дуже м’яке тваринне волокно, яке характеризується надзвичайною здатністю утримувати повітря. Його використання дає продукції, яку ми виробляємо, високий ступінь теплоізоляції, що допомагає утримувати тепло, коли його потрібно більше. Він також здатний протистояти бруду, особливо пилу, – ще одна причина полюбити кашемір.

Мериносова вовна

Вовна овець породи меринос – це одне з найтонших і найбільш якісних волокон тваринного походження. Надзвичайно тонка і м’яка на дотик, вона має відмінні терморегуляційні властивості та повітропроникність, що дозволяє шкірі вільно дихати.

Кінський волос

Кінський волос – надзвичайно міцне, гнучке та еластичне волокно. Завдяки своїй природній структурі він легко відновлює первинну форму, а його гігроскопічні властивості забезпечують гарне поглинання вологи. Результат, відомий з давніх часів, – чудовий комфорт, незмінний з плином часу, отже Magniflex невипадково використовує кінський волос у виробничому процесі.

Льон

Льон – це найбільш відповідне волокно для літньої набивки матраца. Завдяки своїй молекулярній структурі льон здатний поглинати і розсіювати вологу. Він забезпечує комфортне відчуття свіжості і вишукане задоволення щоночі.

Бавовна

Бавовна – це м’яке і стійке рослинне волокно. Відрізняється чудовою повітропроникністю, зберігає чистоту при контакті зі шкірою; завдяки особливостям структури легко вбирає вологу. Для вашого комфорту – тільки найкраще!

Шовк

Шовк – найтонше і найміцніше натуральне волокно. Воно протистоїть деформації, залишається м’яким і приємним на дотик. Це також відмінний термоізолятор, який зберігає тепло взимку і прохолоду влітку.

Гусяче перо

Гусяче перо, завдяки своєму хімічному й фізичному складу, зберігає всередині велику кількість повітря. Це допомагає підтримувати комфортний мікроклімат, забезпечує шкірі можливість вільно дихати.

Гусячий пух

Завдяки тому, що пух менший за розміром і м’якший, ніж перо, він забезпечує максимальну легкість і об’єм, а отже, створює суперм’який комфорт. Його заслуги – вільне дихання для шкіри всього тіла і підтримання потрібної температури, що дозволяє вам почуватися максимально комфортно.

Волокно Rolloboules

Легкість, об’ємність і пружність є основними характеристиками волокна Rolloboules. Секрет цієї набивки – незліченна кількість крихітних кульок з чистої бавовни. Особлива структура дає суперм’який комфорт, “ефект пера”. Його використання в подушках і пухових ковдрах Magniflex дозволяє запропонувати вам високоміцний і гіпоалергенний продукт.

Високотехнологічні тканини

Передові технології забезпечують чудову якість відпочинку

Magniflex завжди шукає нові способи поліпшити якість сну. Високотехнологічні тканини мають виняткову міцність на розрив і стійкість до стирання, а також антистатичні властивості. Синтетичні і змішані волокна гарантують максимальну повітропроникність.

Outlast®

OUTLAST® – це терморегулююча тканина, яку спочатку було розроблено для космічних костюмів астронавтів. Особлива технологія полягає в застосуванні матеріалів, що змінюють фазу. Тобто всередині знаходяться мільйони мікросфер, виготовлених зі спеціального воску, який плавиться за температури 36о С. Як тільки температура тіла починає рости, матеріал поглинає надлишкове тепло. Коли температура починає падати, кульки всередині матеріалу починають знову твердіти і звільняють накопичене тепло. Таким чином зберігається ідеальна температура, що покращує якість сну.

Coolmax®

У матеріалі COOLMAX® використовується інноваційне волокно, здатне розсіювати вологу. Технологія гарантує на 20% більш “дихаючі” поверхні в порівнянні з традиційними волокнами і в той же час утримує на 50% менше вологи. Це м’яка, легка і повітропроникна тканина, здатна контролювати і регулювати як температуру шкіри, так і зволоження тіла. COOLMAX® висихає швидше, ніж інші матеріали, зберігаючи високий комфорт, завдяки відчуттям сухості і свіжості.

Віскоза

Віскоза, отримана з целюлози, являє собою м’яке високотехнологічне волокно з шовковистою текстурою, дуже приємне на дотик. Вона має відмінну здатність розсіювати вологу, зберігаючи сухою поверхню матраців і подушок.

Віскоза-сатин

Цей матеріал поєднує у собі властивості віскози, м’якої та шовковистої на дотик, і якості сатину, блискучої тканини з вишуканим зовнішнім виглядом. Чохол з віскозного сатину має відмінну здатність розсіювати вологу.

3D band

Особлива тривимірна високотехнологічна тканина, яка використовується на бортах матраца. Вона забезпечує високу повітропроникність і здатна мінімізувати внутрішню вологість матраца, нейтралізує запахи і запобігає утворенню цвілі – для максимальної гігієни.

Дихаюча тканина

Тканина виготовлена із повітропроникного 3D-волокна. Завдяки своїй структурі вона сприяє проникненню і вільній циркуляції повітря усередині матраца. Тому особливо підходить для маленьких дітей. Ніякої небезпеки задухи!

Thermic®

Thermic® – особливий текстильний матеріал, надзвичайно міцний і приємний на дотик, який у спекотний день створює відчуття затишної прохолоди. Ця тканина має функцію “теплової батареї”: контактуючи з тілом, вона накопичує надлишкове тепло і випускає його, коли температура знижується, запобігаючи неприємному перепаду температури вночі. Така здатність до терморегуляції сприяє поліпшенню сну і гарантує відмінну якість відпочинку.

Medicare

Інноваційний процес обробки дозволяє отримати абсолютно гігієнічну тканину з антибактеріальними властивостями*. Крім того, в процесі виробництва Medicare компания дотримується політики збереження навколишнього середовища.

* Активні інгредієнти: 1,2-Бензізотіазол-3 (2 (H) -one) (2-Октіл-2H-ізотіазол-3-one)  

X-Static®

X-Static® – це теплорегулююче волокно, виготовлене з натурального срібла (99,9% чистого срібла), яке зберігає прохолоду влітку і тепло взимку. Воно мінімізує втрати випромінюваного тепла, активно відображаючи енергію тіла назад на шкіру. Є антимікробним і дезодоруючим, а також антистатичним, завдяки чому створює підвищений рівень комфорту.

Натуральні тканини

Полотно можна виткати з самої природи

Тканини цієї лінії – це перероблені натуральні волокна, які приносять реальну користь для здоров’я. Кожне з них є повітропроникним і гіпоалергенним, гарантує нетоксичність і гігієнічність виробів. Використання натуральних речовин і рослинних волокон контролюється правилами, які свідчать про якість продукції і дбайливе ставлення до навколишнього середовища на всіх етапах виробництва.

Деревина

Із суміші різних видів деревини отримують чисту целюлозу – екологічну та корисну для здоров’я тканину. Вона відзначається приємною м’якістю, а також високою повітропроникністю, терморегулюючими та дезодоруючими властивостями.

Бамбукове волокно

Незвичайною характеристикою бамбукового волокна є його здатність вбирати вологу. Структура, по суті, рясніє микротріщинами, які забезпечують відмінні вентиляційні властивості, гарантуючи тим самим приємний відпочинок, тому що тканина завжди залишається свіжою і сухою. Більш того, це волокно може похвалитися відмінною міцністю і довговічністю.

Срібне волокно

Сучасні технології дозволяють міцно з’єднувати чисте срібло з нитками текстильних матеріалів. Використання срібного волокна у виробництві тканини гарантує виняткові антибактеріальні та антистатичні властивості, терморегуляцію і повітропроникність.

Органична бавовна

Органічна бавовна – це матеріал, завжди свіжий і приємний на дотик, який гарантує максимальну повітропроникність. Він має сертифікат GOTS, виданий Інститутом етичної та екологічної сертифікації, що підтверджує натуральність матеріалів. Чохол, виготовлений з 100% органічних тканин, покращує біологічні функції і гармонізує біоритм під час сну.

100% бавовна

Відома своїми гігроскопічними і антистатичними властивостями бавовна – м’яке і зручне рослинне волокно. Воно забезпечує шкірі можливість вільно дихати, а всьому організму – відновлювати сили і добре самопочуття під час відпочинку.

Перкаль

Матеріал натурального походження, виготовлений з дуже якісної бавовни. Це тонка, легка, але дуже міцна тканина, що складається з некручених довгих ниток. Синонім стилю і елегантності, оксамитовий перкаль не втрачає своїх чудових властивостей з плином часу.

Бавовняний сатин

Дорогоцінна і елегантна тканина, вона поєднує в собі цінність атласу, м’якого і блискучого, з високою якістю 100% бавовни, гігієнічного і надзвичайно міцного матеріалу. В результаті виходить казково м’яка і зручна на дотик текстура.

Бавовняне полотно

Матеріал виготовлений зі 100% бавовни найвищої якості. Гарантує м’якість і комфорт при контакті зі шкірою. Його гігроскопічні властивості забезпечують ідеальну повітропроникність для повноцінного нічного відпочинку.

Бавовняна суміш

Бавовняна суміш – це волокно, особливо м’яке на дотик і довговічне, відоме своїми “дихаючими” властивостями.

Magniflex
Графік прийому дзвінків
з 10:00 до 20:00, без вихідних