Інновації не сплять

Наші дослідження проводяться в режимі нон-стоп і не мають меж. Мета компанії Magniflex — винаходити інноваційні технології, щоб послідовно вдосконалювати нашу продукцію, чуйно реагувати на потреби кожного окремого клієнта і забезпечувати ідеальні умови для сну щоночі.
Инновации

Інновації та технології

ІННОВАЦІЇ, ЩО НІКОЛИ НЕ СПЛЯТЬ
Magniflex завжди ставить інновації та дослідження на службу доброго відпочинку, створюючи нові технології або несподіваним способом просто використовуючи те, що може запропонувати природа.

DUAL CORE – ЧОТИРИ ВАРІАНТИ КОМФОРТУ В ОДНОМУ МАТРАЦІ
Система Dual Core дозволяє кожному партнеру обирати індивідуальний рівень комфорту без необхідності йти на компроміс.

MAGNISTRETCH ПОКИ ВИ СПИТЕ, М’ЯКО РОЗТЯГУЄ ВАШУ СПИНУ Й ЗНІМАЄ НАВАНТАЖЕННЯ З ХРЕБТА.

MagniStretch – революційний матрац, який розроблений для того, щоб м’яко витягувати спину і знімати навантаження з хребта, запобігаючи здавленню хребців. Ваше тіло оновлюється завдяки покращенню кровообігу та відновленню міжхребцевих дисків.

ІННОВАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

MEMOFORM – унікальна піна з пам’яттю форми, яка чутлива до тиску, тому вона буде ідеально облягати ваше тіло протягом усієї ночі.

MAGNIGEL FOAM – це інноваційний матеріал, який складається з гелю, що має високий ступінь повітропроникності та еластичності. Ця ортопедична піна, завдяки своїй особливій структурі, розсіює тепло і створює відчуття свіжості й прохолоди. Ви ніби спите на хмаринці!

MALLOW FOAM – матеріал, в якому використовується екстракт мальви. Він має заспокійливі та розслаблюючі властивості та надає додаткової м’якості.

AQUABREEZE – ексклюзивна піна високої щільності, яка створена на водній основі. Цей матеріал відзначається чудовою еластичністю та гнучкістю, що надає матрацу високої повітропроникності та здатності розсіювати надлишки тепла.

ІННОВАЦІЙНІ ТКАНИНИ

OUTLAST®. Розроблена від самого початку для застосування у сфері космічних технологій, бо має неперевершену здатність розсіювати надлишок тепла у разі підвищення температури тіла більш ніж 36 градусів і водночас утримувати тепло, коли температура знижується.

THERMIC® – тканина, прохолодна й приємна на дотик, яка миттєво розслаблює після спекотного дня. Цей матеріал вбирає будь-який надлишок тепла і генерує його у разі охолодження, запобігаючи перепадам температури протягом ночі.

X-STATIC® – терморегулююче волокно, що має у складі натуральне чисте срібло (99,9% проби). Воно охолоджує влітку та зігріває взимку. Волокно мінімізує втрати тепла за рахунок випромінювання, не вбирає тепло, яке виробляє організм, а відбиває його знов на шкіру. Ця антимікробна тканина, що не накопичує статичну електрику, забезпечує високий рівень комфорту.

Magniflex
Графік прийому дзвінків
з 10:00 до 20:00, без вихідних