НАША СУТНІСТЬ

Філософія Magniflex базується на чотирьох ключових цінностях: досконалість у відпочинку, важливість доброго самопочуття, потяг до інновацій та захист навколишнього середовища.
Кожен з цих елементів допомагає здійснити єдину мрію: не лише дарувати комфортний відпочинок, але покращувати загальну якість життя, яка полягає у рівновазі з нашим спільним середовищем існування.
Magniflex - Історія

Історія

Історія

З чого все починалося
Ще в 60-х роках Джуліано Магні створив свої перші матраци в невеликій майстерні. Це стало початком подорожі, яке пізніше перетворилося на революцію. У Прато, світовій столиці тканин, витончену майстерність об’єднали з інноваційними ідеями відпочинку і благополуччя.

З тих пір Magniflex допомагає більш ніж 80 мільйонам людей краще заснути завдяки рішенням і моделям, розробленим для задоволення потреб комфорту, відпочинку і здоров’я. Протягом більше 60 років пристрасть до досліджень і значні інвестиції в інновації, дизайн і сучасні виробничі системи перетворили ім’я Magniflex на універсальний синонім комфорту і благополуччя.

Як росла компанія
60-80-ті роки
З моменту первинного виробництва матраців в майстерні в Прато продуктивність зросла до 1 000 матраців на день.

90-ті
Починається завоювання перших зарубіжних ринків: Німеччина, Іспанія, Великобританія, Росія і Японія.

2000-ні
Розквітає Alessanderx SpA: компанія, яка виробляє 10 000 матраців на день.
Стратегічна експансія триває в Азії, на Близькому Сході, у Східній Європі та США.
Нові салони Magniflex відкриті в Сінгапурі, Празі, Мілані і Манілі.

З 2010 року по теперішній час
Відкрито виставкові зали в Бангалорі, Римі, Братиславі, Осаці, Шанхаї, Ер-Ріяді, Софії, Пекіні, Дунгуані, Кот-д’Івуарі та Майамі.
Одночасно з випуском нових колекцій компанія розширюється, відкриваючи представництва в Греції, Алжирі, Польщі, Македонії, Домініканській Республіці, Колумбії, Сербії, Туреччині та Киргизстані.

Випускається «розумний матрац» з революційною технологією MagniSmartech.
Поширення сягає 100 країн.

Відкрито виставкові зали і офіси в Бенені (Німеччина) і Лондоні.

Magniflex сьогодні
Сьогодні компанія представлена більш ніж 4000 роздрібних продавців на 100 міжнародних ринках і є постачальником більше 500 чудових готелів. Молодий і цілеспрямований менеджмент продовжує розвивати цей бренд у напрямку, що задав президент Джуліано Магні, керуючи підприємницькою системою з глибоким територіальним корінням і постійним розширенням по всьому світу.

Виставкові зали
Флоренція – Токіо – Кіпр – Дубай – Прага – Київ – Одеса – Мілан – Маніла – Софія – Майамі – Бангалор – Осака – Бухарест – Москва – Нанкін – Дунгуань – Шанхай – Пекін – Шеньчжень – Сідней – Рим – Абіджан – Белград – Будапешт – Богота – Аккра – Загреб – Санто-Домінго – Пунта-дель-Есте – Буенос-Айрес – Йоганнесбург – Кейптаун

КОМПАНІЯ В ЦИФРАХ

  • Понад 60 років історії
  • 100 країн
  • Каталог з 170 товарів
  • Понад 80 мільйонів клієнтів по всьому світу
  • 10 000 матраців, що виробляються щоденно
  • Представлена в більш ніж 500 готелях

КОМПАНІЯ В ЦИФРАХ

Понад 60 років історії 100 країн. Каталог з 170 товарів. Більше 4000 роздрібних продавців. Понад 80 мільйонів клієнтів по всьому світу. 10 000 матраців, що виробляються щоденно. Представлена в більш ніж 500 готелях
Magniflex - Історія

КОМПАНІЯ

«Зроблено в Італії», яке дарує світу сон

Чуття майстра та італійський геній створюють унікальні товари, які роблять «Made in Italy» гарантією якості у всьому світі. Сьогодні Magniflex – визнаний представник «зробленого в Італії» відпочинку в світі. Клієнти, де б вони не знаходилися, знають, що матраци Magniflex зроблені з незмінним ентузіазмом і відданістю справі.
Magniflex - Історія

Якість матеріалів і майстерність

Magniflex – синонім досконалості. Товари компанії завжди виправдовували свою ціну високою якістю. Це можливо завдяки тому, що Magniflex використовує на всі 100% італійські матеріали і вміння більш 180 професіоналів, які працюють пліч-о-пліч та діляться своїм ентузіазмом і ноу-хау.
Magniflex - Історія

Тоскана, земля чарівності

Magniflex народився в Тоскані – регіоні, який благословила природа, де краса ландшафту завжди надихала митців і геніїв. Це саме той тип багатства, що впливає на суспільство виключно позитивно. Бо, без тіні сумніву, відпочинок – це теж мистецтво.
Magniflex - Історія

ДОВКІЛЛЯ

Magniflex - Історія

У кращому світі – кращий сон

Magniflex завжди працював під гаслом екологічної відповідальності. Уся продукція розроблена з урахуванням підтримки екологічної стійкості, одночасно компанія скоротила викиди CO2 завдяки використанню сонячних фотоелектричних панелей.
Постійна турбота про екологію також підтверджується двома сертифікатами: OEKO-TEX ® CLASS I, який гарантує відсутність речовин, токсичних і шкідливих для людини і природи, в будь-якому з компонентів кінцевого продукту; GOTS, випущеним Інститутом етичної та екологічної сертифікації, який гарантує, що тканини, які використовуються в лінії Тоскана, виготовлені з 100% органічних матеріалів, з максимальним захистом для людини і навколишнього середовища.
Magniflex входить до числа компаній, які вирішили скористатися проектом Організації Об’єднаних Націй SDG для розробки стратегії покращення навколишнього середовища, яка є прозорою та піддається кількісній оцінці на всіх рівнях компанії.

Вакуумно-герметична система - революція від Magniflex

Вакуумна упаковка, запатентована компанією в 1986 році, буквально зробила революцію в світі матраців щодо екології та здоров'я. Саме вакуумна упаковка гарантує ідеальне дотримання вимог гігієни і збереження якісних властивостей матраців Magniflex.
Крім того, через вилучення повітря обсяг кожної одиниці продукції зменшується на 90%, а це означає, що можливо перевозити 13 матраців замість 3, упакованих традиційним способом. Отже, потрібна менша кількість вантажних автомобілів. У підсумку – значне скорочення викидів CO2.
Magniflex - Історія
Magniflex - Історія

СВІТ СПОРТУ

У кращому світі – кращий сон

У Magniflex особливі відносини зі спортом. Компанія ще в 80-х роках стала спонсором знаменитої багатоденної велогонки Giro d'Italia, щоб підкреслити тісний зв'язок, який існує між якістю відпочинку і здоровим способом життя. І до цього дня величезна пристрасть до спорту спонукає компанію прагнути розвивати культуру хорошого відпочинку.
Протягом багатьох років Magniflex підтримував різних гравців італійської національної команди з регбі, пропонуючи цим визнаним зразкам щирості і ефективності бути свідками якості, яку компанія втілює в своїй продукції.
У 2016 році ця філософія призвела до співпраці з легендою італійського та світового спорту Джанлуїджі Буффоном – він став новим обличчям Magniflex.
Дворічний період між 2017 і 2018 роками став поворотним пунктом партнерства з італійською футбольною командою. Компанія поставляла матраци та подушки для навчально-тренувального центру Федерації футболу в Коверчано. Але наша демонстрація підтримки світу спорту на цьому не закінчується. У 2021 році Magniflex став національним партнером Волейбольної Ліги націй, перший турнір якої пройшов у 2018 році. Реальною ознакою зв’язку, що існує між брендом і здоровим способом життя, є вираження інтересу компанії до культури, яка проповідує важливість гарного сну.
Хто краще, ніж чемпіон Європи – такий як Джорджо К’єлліні, – продовжить стосунки, які роками пов’язували Magniflex зі світом спорту? Капітан збірної Італії, яка виграла останній європейський футбольний турнір, гравець з Тоскани, який дозволяє нам прив’язати назву нашої компанії до місця, де все починалося. Magniflex і Джорджіо К’єлліні – це сильний і вкорінений дует, який складається із здорових принципів і наполегливої праці.
Magniflex - Історія

Світові зірки сплять на матрацах Magniflex

Між талановитими атлетами і Magniflex існує зв'язок, який є частиною давньої традиції, що йде від історичного спонсорства в світі велоспорту до сучасної співпраці в світі регбі і спонсорства італійської міжнародної футбольної команди. Спорт, так само як відпочинок, – це захоплення, що не визнає кордонів, як в Італії, так і в усьому світі. 20 років присутності Magniflex в Японії призвели компанію до найважливіших спортивних подій в країні, і тепер деякі з найзнаменитіших японських чемпіонів теж рекомендують продукцію фірми.
Magniflex
Графік прийому дзвінків
з 10:00 до 20:00, без вихідних