Питання та відповіді

В багатьох випадках такі пафосні заяви роблять заради реклами, щоб залучити покупців. Люди не завжди цікавляться тонкощами такої гарантії, бо не звикли звертати уваги на зірочки або дрібний шрифт. Насправді великий термін гарантії дають не на всі складові матрацу, а тільки на залізо – пружинний блок. Мабуть, кожен з нас зустрічався в житті з матрацом, пружини якого через деякий час починають дратувати, тиснути і навіть травмувати. Так, ці пружини цілі, неушкождені, але наповнювач вже вийшов з ладу, користуватися таким матрацом некомфортно.

Матраци Magniflex не втрачають комфортності протягом 15 років, але наша компанія не робить пафосних заяв і не привертає надмірної уваги покупців до цього факту. Ми прагнемо зробити відпочинок наших клієнтів якомога кращим, і вони це самі добре відчувають. Абсолютна більшість наших покупців дізнаються про якість продукції не з реклами, а через «сарафанне радіо», і ми щиро вдячні нашим задоволеним клієнтам!

Так, ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний матрац Magniflex, висока якість якого відома в усьому світі. Та не варто просто вірити нам на слово. Є більш переконливі факти.

По-перше, у нас наявний сертифікат IMCI. Він гарантує не тільки якість продукції, але й насамперед те, що вона повністю, на всіх етапах виробництва, виготовлена саме в Італії.

По-друге, кожен матрац маркований спеціальним QR-кодом. Зчитавши його, ви отримаєте детальну інформацію про виробника, модель, індивідуальний номер матрацу.

По-третє, про якість свідчить унікальна вакуумна упаковка. Тільки матеріали Magniflex достатньо стійкі до механічного навантаження та деформації, щоб безпечно витримати настільки щільну упаковку. Діаметр матрацу в упаковці складає лише 26-35 см (залежить від моделі). Використано три шари поліетиленової плівки, два з яких траспортувальні, а третій зберігає гігієнічну чистоту матрацу.
Українські виробники поки що не в змозі забезпечити таку якість, а європейські віддають перевагу більш простим варіантам, бо собівартість такого вакуумного пакування висока.

Матраци та інша продукція Magniflex - це справжній made in Italy, бо виробництво розташоване в місті Прато. Це найбільше (після Флоренції) місто італійського регіону Тоскани. Саме природа Тоскани надихає наших майстрів.
Точна адреса фабрики: 59100 Prato, Via San Leonardo da Porto Maurizio 24/26/28 – Tel +39 057451011 Fax +39 0574 5101.235.

Цілком можливо. Але подивіться на це придбання з іншого боку. Адже ви  інвестуєте у власне здоров'я та самопочуття! Сон безпосередньо впливає на якість нашого життя. В своєму авто ми проводимо 2 чи 3 години на день, але прагнемо придбати якомога кращу, комфортну машину, не жалкуємо витратити на це тисячі доларів. У ліжку ж проходить ТРЕТИНА нашого життя.

Про що свідчить низька вартість кінцевого продукту? Про те, що його складові дешеві та не дуже якісні. У нас ви купуєте не просто матрац, а люксову систему комфортного сну, виготовлену з найкращих і безпечних матеріалів, з ортопедичними та анатомічними властивостями, що підтверджено європейськими сертифікатами. Погодитеся, що тут не варто економити? Ми відповідаємо за свій продукт і гарантуємо Вам задоволення!

Переважна кількість виробників матраців працюють з матеріалами та технічними блоками різних виробників. Фактично така фабрика складає "пазл" з готових частин, не маючи відношення ані до їх розробки, ані до виготовлення.

Magniflex є фабрикою так званого повного циклу виробництва. Це означає, що саме спеціалісти компанії розробляють, виготовляють, тестують, упаковують продукцію, контролюючи абсолютно всі етапи виробництва. Ми точно знаємо, з чого зроблений матрац, як і чому саме так влаштований він зсередини і ззовні, від наповнювача до чохла. Всі високотехнологічні матеріали мають зареєстрований патент з торговою маркою.

Продукція нашої компанії - не просто якійсь матрац, це повноцінна система сну й відпочинку, що надає споживачу можливість реально отримати анатомічно збалансовану й продуману підтримку для всього тіла.

Дійсно, давно відомо, що некорисно спати у надмірно м’якому ліжку, бо це шкодить хребту, призводячи до його викривлення. Але й просто жорсткий матрац не є кращим розв’язанням проблеми. Якщо він не повторює форму тіла з анатомічною чіткістю, то неминуче здавлює деякі ділянки, перетискає судини та нерви, а це призводить до дискомфорту і навіть оніміння шиї або кінцівок. Тобто порушується нормальний рух крові та лімфи. Мозок отримує сигнали небезпеки і намагається усунути травмуючий фактор. Людина навіть сама не помічає, як впродовж ночі часто змінює положення, перевертається декілька десятків разів! Вранці ж відчуває втому і розуміє, що чомусь погано виспалася. А вдень страждає від болей у спині або шиї. Ось як впливає на життя матрац!

Всі перелічені назви - це різні колекції товарів Magniflex. Вони пропонуються для різних ринкових сегментів. Українське представництво компанії дбає про те, щоб в асортименті товарів, які можуть придбати наші споживачі, моделі задовольняли будь-які потреби та мали найкраще співвідношення ціна-якість.

Зверніть увагу: абсолютно всі моделі матраців Magniflex є безпружинними. І це недарма. Кращі виробники вже відмовляються від традиційних пружинних матраців, та й у продукції українських компаній відсоток безпружинних поступово зростає.

Звісно, пружинний блок значно дешевший. Але ж він неспроможний забезпечити достатній рівень комфорту, бо нездатний на анатомічну та фізіологічну підтримку спини й усього тіла.

Зверніть увагу: там, де важлива довготривала якісна підтримка, пружини не застосовують. Їх не буває в сидіннях авто чи поїзду, в ортопедичних лікарняних ліжках. Тому що безпружинний наповнювач з пенополіуретану, латексу чи піни з ефектом пам'яті не деформується, не створює точки підвищеного тиску, а навпаки, рівномірно розподіляє вагу та знімає навантаження з тіла людини. То навіщо потрібні пружини?

Здебільшого для підвищення комфорту пружинні матраци обладнують невеликим шаром наповнювача між пружинами та чохлом.

Але довго він не служить, бо швидко деформується під тиском тіла з однієї сторони та металевих пружин з іншої.

Magniflex
Графік прийому дзвінків
з 10:00 до 20:00, без вихідних